Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5, Sony Xperia Z,...

IPhone 5, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S4, Nokia Lumia 920 melyik a legjobb miért?

Figyelt kérdés
ár érték arányt ne vegyük figyelembe.Csak arra vagyok kíváncsi hogy melyik a legjobb
2013. jún. 25. 22:13
 1/9 Osynho ***** válasza:
HTC One, ha nem zavar a nagy méret. Nokiából meg a nemsokára megjelenő 925.
2013. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

az s4 is nagy!

de csak ezekről a telefonokról legyen szó most!

2013. jún. 25. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
nexus 4
2013. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Vagy Xperia Z vagy Galaxy S4.Amelyik jobban tetszik.De ha esetleg szóba jöhet a HTC One akkor azt is nézd meg.Bár annak kisebb a kijelzője.
2013. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Lumia 920 , bár annyira nem értem hogy a Sonynak , a Samsungnak és az Apple-nak is a csúcsmodellje van benn akkor a Nokiának mért nem . A legjobb kamera , az akadás mentes és stabíl OP rendszer miatt . Szerintem még ha nem is a csúcsmodell úgy is jobb ezeknél .
2013. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Simán a Nokia a legjobb , a Samsungot lapítónak se használnám , az Apple is tetszik ,d e szerintem csak népszerűsége miatt kedvelt , és még talán A Sony jöhet szóba , de nekem a Nokia szinpatikusabb .
2013. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Nokia a WP miatt. Támogatott lmarad vagy 3 évig, folyamatosan tolják ki rá az újdonságokat, használhatóbb, gyors, akadás és fagyás mentes.

Jó kamera

Jó kijelző

Vezeték nélküli töltés

Jó ingyenes navigáció

És egy rohegli olyan hasznos app, amely androidra nem elérhető.

2013. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 920, vagy 925-öt ajánlanám :) Mindkettővel volt már dolgom, lenyűgözőek!
2013. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nokia ismerem a 920-at nagyon jó és az op. nagyon rugalmas és gyors!
2013. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!