Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia arc s...

Retro4470 kérdése:

Sony ericsson xperia arc s támogatja a monster beats fülhallgatót?

Figyelt kérdés
Sony ericsson xperia arc s -em van . sony füllesekel nincs baj de pl motorola és samsung gyári fülesét nem ismeri fell . monster beats fülhallgatót akarok venni , támogatja a telefon ?
2013. jún. 25. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de erősen ajánlom, hogy kerüld azt a sz*rt jó messziről, borzalmasan ócska hangja van.
2013. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak más gyártó eredeti fülhallgatóinak néhányát nem ismeri föl. Monster Beats telefonmárka pedig nincsen, legalábbis én nem hallottam róla.

Röviden, debil módjára: igen.

2013. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm , igen hallottam hogy az után gyártott nem a legjobb , de sztem azert mégis jobb mint a mobil gyártotol kihozott fülesek .

ismeröstöl venném olcsón .

2013. jún. 26. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ezzel azért nem kicsit vitatkoznék. Kérdés, hogy mennyi az annyi.
2013. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tamasoft ***** válasza:
Már gondolom nem aktuális, de hátha más, aki olvassa tudni szeretné: NEM TÁMOGATJA a monster beats, és semmilyen iphone kompatibilis fül/fejhallgatót, amin beszélő (mikrofon) van, vagyis headset. A beszélő nélküli készülékek rendben működnek.
2013. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!