Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom levenni, egy...

Hogy tudom levenni, egy Samsung galaxy ace hátlapját?

Figyelt kérdés
Naszóval, most kaptam a telefonom, és felkéne rakni töltőre, de előtte bele kéne operálni az aksit, de nem tudom levenni a hátlapját, elörni meg nem akarom:DD
2013. jún. 26. 12:05
 1/4 anonim válasza:

Véső, kalapács!

De szerintem van hozzá utmutató, nem?

2013. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Be kell fogni a telefont satuba, úgy hogy a hátulja felfelé álljon. A Jobb sarkához be feszítesz egy spajszert (egy kisebb lapos csavarhúzó is jó) majd erőteljesen megemeled a csavarhúzót, ekkor kipattan az a sarka, de nehogy kivedd a csavarhúzót, fogj egy másikat és a jobb sarkával szembe lévő saroknál, (Tehát jobb alul feszítetted, akkor bal fent) elvégzed ugyan ezt a műveletet. Ha sikerült akkor felpattan a hátlap és már csak le kell emelni. Arra vigyázz hogy amikor befogod a satuba hogy ne túl erősen húzd meg, mert lepattoghat róla a festék, vagy rosszabb esetbe összenyomod az érintőképernyőt!

Viccet félretéve, fogalmam sincs :D

2013. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kell lennie bemélyedésnek ahova a körmöd dughatod. Ne aggódj a mai telefonok már nem annyira minőségiek mint a régik le kell pattintani róla semmi csili vili gomnyomogatás nincs. Belenyúlsz és húzod felfelé. Igen recsegni ropogni fog de nem törik el. A hardcore felhasználók naponta föl le rakják.
2013. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Sikerült!
2013. jún. 27. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!