Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon melegedik töltésnél az...

Patrik1234s2 kérdése:

Nagyon melegedik töltésnél az s2-ő már 55fokos volt amikor kikapcsoltam mert feltem hogy baja lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerintetek mit csináljak de nem mindig melegszik fel 55 fok ig csak neha mivelhutsem vagy valami otlet baja lesz? és mennyi az optimális?

2013. jún. 26. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele amig nem púposodik.
2013. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez normális, én is néztem töltés közben, 60°C-os volt, (Alcatel OT-990) haveromnak a Galaxy S Advance hátulja is úgy süt hogy fogni nem lehet. Nem lesz baja!
2013. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy gondolkodni is kéne'. Ha nem háttal lefele tennéd le, akkor a hő "elszállna". Ha a képernyővel lefele tennéd len, nem forrósodna fel annyira.
2013. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!