Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony J220i-be hol lehet...

Kalandkakas kérdése:

Sony J220i-be hol lehet beállítani, hogy kijelezze a telefonszámot? Vagyis h ne rejtett/privát szám legyen kiírva, ha hívok valakit?! Nem találom sehol benne!

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 17:03
 1/4 Verac ***** válasza:

Huawei Ascend Y300-an van de kb ugyan ott kell lennie ennek a beállításnak, mivel mindkettő android.


Beállítások->Hívás->További Beállítások->Hívásazonosító

2013. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem androidos telefon, ez egy nagyon régi típusú készülék, még kamera sincs rajta :D és sehol nem találom benne, pedig mindenhol néztem...
2013. jún. 27. 20:37
 3/4 Verac ***** válasza:

Bocs a hülyeségemért. A sony kezdéssel rendesen megzavartál, én azonnal a sony xperia j-re asszociáltam :D Inkább sony ericsson kellett volna írnod.

Mindegy megnéztem a régi se k550-emen és azon így működött:

Beállítások->Hívásinformáció (fül)->Számelrejtése

2013. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ezen ilyen opció sincs, de azért köszi a segítséget!
2013. jún. 28. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!