Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei y300 aksiját ki kell...

Huawei y300 aksiját ki kell sütni?

Figyelt kérdés
Van ahol azt olvastam, hogy igen, van ahol azt hogy nem. 2 napja kaptam, akkor félig fel volt töltve, fel tettem tölteni mert este szükségem volt rá. Most tettem fel másodjára. Ki kellett volna sütni? Neten rendeltük így semmit nem mondtak hozzá. Mit csináljak vele?
2013. jún. 27. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet és nem is kell. 10 éve nem kell a telefonokat sütni más már a technológia. Ki se lehet sehogy.
2013. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem!!!
2013. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ne csináljak vele semmit csak töltsem ahogy lemerül?
2013. jún. 27. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Forró olajban lassú tűzön.
2013. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Akkor ne csináljak vele semmit csak töltsem ahogy lemerül?"

Pontosan, ennél jobban nem is lehetne leírni !

2013. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó oké bután hangzik, de az lett volna a lényeg, hogy nem merítem direkt és aztán töltöm megint 10x órát, hanem használom, ha lemerül felteszem, feltölt leveszem:)
2013. jún. 27. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármikor, bármennyit töltheted.
2013. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!