Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 Napos Sony Xperia SL telefon...

2 Napos Sony Xperia SL telefon miért merül le?

Figyelt kérdés

2 napja vettem Sony Xperia SL telefonomat. Kártya független. Elsőnek lemerítettem volt fent töltőn 11 órát. mikor levettem kb 1 óra alatt 50% volt az aksiba :D

Ez miért van? Pedig nem játszottam vele csak fent voltam Facebookon. Megnéztem az Akumlátor használatot kb a Kijelző 60% ot fogyaszt a többi meg ilyen 2,3,7 - 10 % ot.. :S

Pedig azt olvastam hogy aktív használattal is 1 napot ki kellene bírjon! :S Nem pedig egy órát.. Valakinek valami Ötlete? :)



2013. jún. 28. 13:32
 1/4 dirtboy ***** válasza:

/Elsőnek lemerítettem volt fent töltőn 11 órát. /

ilyen hülyeséget miért csináltál?

ki mondta neked hogy kell ilyet csinálni?


nem mondom hogy ez okozta mert nem hiszem de jó pár éve nem kell már ilyet csinálni a telók aksijával.

ha még jó lesz az aksid valamikor akkor pedig ne hagyd teljesen lemerülni mert az nem tesz jót az akunak.

bármikor rá teheted töltőre,ne merítsd le.

2013. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg Létezik valamiféle különleges beállítás amivel stabilizálhatom hogy ne merüljön le?! :)
2013. jún. 28. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Aktív használattal 6 órát ha bír. Nekem is ez van. Amúgy keress rá: Wipe Battery Stats
2013. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is SL-em van, 3 hete. A kepernyo fenyerejet vedd le kb 1/3-ara es akkor ki fogja birni tobb mint egy napot normal hasznalattal. Nagyon fenyes kepernyoje van es ha maxon van par ora alatt teljesen leszivja az aksit.
2013. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!