Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Simon0211 kérdése:

Milyen telefont ajánlanátok személyes tapasztalatok alapján?

Figyelt kérdés
Személy szerint kevesebb mint egy éve csaptam le egy Sony Xperia U telefonra, de nem hozta számomra az elvárt szintet, így nézelődnék új telefon után nagyjából 50.000 környékén! Légyszíves érveket is írjatok a telefonhoz, amit ajánlotok :)

2013. jún. 28. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 520,620 : érv az, hogy stabil, nem akadozik nem szaggat, nem állnak le maguktól az alkalmazások mint androidon , sokkal megbízhatóbb a rendszer
2013. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Édesanyám élettársának is Nokkia Lumia-ja van és tényleg kis megbízható telefon, bár nekem még meg kéne szokni a Windows dizájnját. És HTC vagy Samsung vagy egyéb telefonból van amit érdemes jobban szemügyre venni?
2013. júl. 7. 05:18
 3/5 anonim ***** válasza:
HTC 8S-8X de azért mert az is WP-s :D
2013. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 r-chee96 ***** válasza:
sztem HTC desire X
2013. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
HTC desire x? aludjál már :D
2013. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!