Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

Melyik telefont válasszam a T-Mobilnál? Mondhatok is ilyen 65k és 75k között.


Ez: XPERIA L

vagy

Ez: LG OPTIMUS L9


Vélemények róluk?



Előre is köszönöm.



2013. jún. 28. 18:31
1 2
 11/15 dirtboy ***** válasza:

de hát az L az van a tmobilnál hiszen azt kérdezted.

az L ben nekem csak a kijelző felbontása nem tetszik,azt leszámítva jó kis teló és mivel nem régi ezért támogatva sincs rosszul.

2013. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen ezért nem jöhet sajnos szóba a X4 HD meg az Opti G se pedig azokat választanám inkább.
2013. jún. 28. 22:37
 13/15 dirtboy ***** válasza:

de egyébként miért ennyire fontos hogy t mobilnál vedd?

függetlenbe nem tudnád megoldani és akkor t mobilos kártyád mehetne bele,maradnál a t nél ugyan úgy.

2013. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Előfizetés kéne és mivel a családban mindnekiek ettőla cégtől van ezért kellene itt vennem :(
2013. jún. 29. 13:01
 15/15 dirtboy ***** válasza:

hát én nem nagyon vagyok otthon az ilyen dolgokban nekem egy nagyon régi kártyám /feltöltős vagyok,csak netért fizetek/ van aztán azt rakosgatom a telóba mert én függetlenül veszem a készülékeket.

szóval azt nem tudnád megcsinálni hogy veszel egy sim kártyát a T nél és olyan előfizetést választasz hozzá amilyet egyébként is akarsz?

vagy olyan előfizetés kéne neked ami csak akkor jár ha készüléket is veszel?

mert akkor világos a probléma gyökere de ha olyan kéne neked ami elérhető teló vétel nélkül is egy szimpla díjcsomag váltással akkor nyugodtan vehetnél független telefont is aztán csak átváltod a díjcsomagodat bele rakod a telóba és öröm bódottá van.

2013. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!