Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 firmware frissít...

Lambo96 kérdése:

Samsung S5230 firmware frissítése hogy zajlik? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval az a bajom, hogy nem lehet telepíteni rá játékot, mert nem engedi. Vodafonos és úgy tudom a vodafonos készülékeknél fennáll ez a hiba. Szoftverfrissítés segít rajta, csak nem tudom hogy csináljam.
2013. jún. 29. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Te el vagy tévedve. Az a készülék csak javát futtat. Sosem fog egy jobb játékot sem vinni, nem androidos, nincs rajta frissítési lehetőség. Mellesleg a vosafonnak nincs köze hozzá. Ám hány éves vagy?
2013. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy eltévedve barátom :) Én azt kérdeztem hogy lehet rajta szoftvert frissíteni, nem pedig azt, hogy hogy lehet androidot, vagy stb. rárakni. Tudom jól, hogy nem lesz belőle jobb telefon. Képzeld nem is az enyém, hanem a tesómé és az volt a probléma, hogy amikor telepíteni akartam egy java játékot, akkor azt írta nem támogatott formátum. Szóval olvasgattam neten még régebben és kiderült hogy a vodafonos szoftvernél van ez. Egyébként már megoldottam, raktam rá másik szoftvert és jó lett. Kereshettem volna jobban neten, mint hogy itt megkérdezzem, mert a te válaszodat felesleges volt várni. 16 vagyok egyébként, ne nézz már hülyének.
2013. jún. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!