Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj? Muszáj szerviz...

Mi lehet a baj? Muszáj szervizbe vinni?

Figyelt kérdés
Nokia Asha 311 telefont kaptam, és másnap az interneten már nem tudtam megnyitni semmit. A másik problémám az, hogy a nem jeleníti meg a zenéket, pedig rajta vannak a memóriakártyán! Segítsetek!!!!

2013. jún. 29. 19:53
 1/3 anonim válasza:
Próbáld meg kivenni az akut ill. memoriát, kapcsold újra be... Ha van rá garancia, kérdezz utána az ajándékozónál, és cseréltesd ki, különben pedig nem tudod elkerülni a szervizt, de egy ilyen új készüléknél komoly bjok vannak, ha már másnap nem tudod normálisan használni... :S Vagy esetleg vidd be a telefonos boltba, és kérj ott tanácsot!
2013. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az akut kivettem, minden ilyet megpróbáltam, sajnos sikertelenül. :(
2013. jún. 29. 21:04
 3/3 anonim válasza:
Akkor maradt a szerviz...
2013. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!