Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefont telenor...

Ha egy telefont telenor függőként árulnak, akkor én nem is tudom használni T-mobilos létemre?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy telefont, az interneten rendeltem volna meg, de mikor átfutottam az adatokat, azt találtam, hogy telenor-függő... Tehát akkor én nem is tudnám használni a T-mobilos kártyámmal, csak ha átmennák telenorba???

2013. jún. 29. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Vagy függetleníted, a szolgáltató ad kódot sok pénzért. Esetleg átmész telenorhoz számhordozással.
2013. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha telenor függő akkor akkor csak 20 as számmal tudod használni. Vagy függetleníted, szoktak csinálni ilyet jó pár ezerért szervizekben, de azzal jobb vigyázni.

Vagy átmész telenorhoz szám hordozással, amit nem ajánlok mert nem a legjobb szolgáltató, kevés helyen van tér ereje főleg a kis falvakban a hegyek közt vagy az erdős részek mellett vagy közepén, esetleg határ menti falvakban sem lehet térerejük. T-mobile-nak meg ugye mindenhol van szinte lefedettsége, voltam már olyan helyen ahol csak a T-mobile volt használható. Szóval én átgondolnám.

2013. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Méghogy a Telenornak kevés helyen van lefedettsége... Ember te hol élsz? :D

A T-mobile-nak van a legsz.rabb lefedettsége! Kisvárosban élek, rokonok kisebb falvakban és csak a Telenoros telómat tudom használni, mert a T-nek nincs hálózat... Határon ugyanígy van. Telenoros használható, T-s átáll a szomszéd ország hálózatára...

2013. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!