Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Blackberry Q10 megéri az...

A Blackberry Q10 megéri az árát szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kihasználod a BlackBerry szolgáltatást, igen. Mivel ezt így kérdezted, valószínű NEM használod ki a szolgáltatást (nem vagy vállalati döntéshozó), így valószínű nem. De írd le, mire szeretnéd használni?
2013. jún. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok üzletember, jól látod, egyszerű telefonfelhasználó vagyok, DE rengeteget írok (sms, skype, viber, és facebook üzenet) játszani, filmetnézni, zenélni nem szoktam telefonon (Arra van egy régi Ipodom).

BBM-et nem hiszem hogy használnám, de tudtommal a Q10-hez már nem kéne BIS szolgáltatás, ha nem használom a BBM-et (Kérlek javíts ki ha tévedek.)

2013. jún. 30. 11:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Néztem egyéb Querty billentyűs telefont (Androidosat, meg Symbyanast (avagy miaz ) ), de én a programok miatt (skype, viber) ezt találtam megfelelőnek.
2013. jún. 30. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Valóban, ehhez nem kell már BIS. Viszont BB10 még egy nagyon friss platform, ezért furcsának találom, hogy az alkalmazásokat hozod fel mellette. Skype és Viber Androidra is elérhetőek, és várhatóan jobb minőségben is.

(Symbian-t futtató eszközt én már nem vennék, mivel már nem fog ezt futtató eszköz kijönni, fejlesztők sem támogatják.)

2013. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én ezt akét programot használom, és az interneten talált információk alapján ez a két program megy rajta, azért hoztam fel a programokat érvként.

De, ahogy látom te értesz hozzá, neked mi a véleményed a 10es op.rendszerről? Stabil?

Tudsz mondani akkor Androidos querty billentyűs telefont (ami nem a SE Xperia pro, az nekem kicsi)

Jelenleg egy Xperia U-m van, de én kijelzőn nem tudok írni, nekem hiányzik a fizikai billentyűzet.

2013. jún. 30. 11:59
 6/7 anonim válasza:

Samsung galaxy chat

[link]

én ehhez nyúlnék ezekkel a kritériumokkal

2013. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlati tapasztalatom még nincs BB10-es eszközzel, de stabilitással _elvileg_ nem kéne, hogy gondod legyen, QNX képezi az alapját, amely rendkívüli stabilitásáról híres.

Más billentyűzetes eszközt nem tudok ajánlani, mivel sajnos ez manapság kikerült a mainstream irányból, csak Samsungról tudok még, hogy gyártana ilyet (itthon is kaphatók közül).

2013. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!