Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassú/laggol a Sony...

Lexus999888 kérdése:

Miért lassú/laggol a Sony Xperia Ray telefonom?

Figyelt kérdés
1,5 éve vettem xperia ray telefont akkor egy elég jó telefonnak számított 1GHZ-es processzor 8 megapixeles kamera android 2.3.5 egy idő után túl sok programot telepítettem rá és kevés lett a memóriája(2GB-s) ezért vettem egy 8GB-ost de ezzel sem lett gyorsabb sőt... a legegyszerűbb programok is laggoltak rajta míg egy kisebb kapacitású telefonon nagyobb programok is simán elmentek... rátelepítettem az android 4.0.4-et hátha ezzel gyorsabb lett de már annyira lassú hogy a főképernyő lapozgatása is nagyon megterheli/lelassítja ja és miközben használom a programokat a meg sem nyitott programokat kiírja hogy leállták pedig nem is használtam őket... kérlek segítsetek, lehet hogy le kellene törölnöm minden programot?? UI: nincs a telefonon vírus több vírus irtót is kipróbáltam de nem talált egyik sem semmit köszönöm előre is a válaszokat

2013. jún. 30. 13:09
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Egy factory reset tüneti kezelésnek valószínűleg jó. A belső memória (ROM) egyébként nem számít sokat sebesség szempontjából. Inkább a RAM szabja meg, amit az Alkalmazások kezelése menüpontban csekkolhatsz le.
2013. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Azért mert android
2013. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2

Most aztán Humor Herold voltál. Menj vissza az ágyikódba a mackódhoz csicsikálni, anyu mond Neked szép mesét is!


Kérdező

Mentsd le ami kell, Sony Update Service nevű programmal frissítsd (gyaluld le), majd első indítás után formázd az SD kártyád is. Lehet nem kéne ennyire drasztikusan, de ez után nem lesz gondod. Egy másik dolog: Ne pakold tele. A RAM is véges, és az sem gyorsítja a telefont, ha tele a belső tárhelye.

2013. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!