Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes okostelefont vennem?

Érdemes okostelefont vennem?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok. Eddig egy alsó kategóriás telefonom volt, amit telefonálásra használtam (wifi volt benne, de a kis kijelző miatt, szinte csak új korában megnéztem, hogy mégis milyen, internet előfizetés sem volt rá), de sajnos mostanra teljesen tönkrement. A véleményeteket szeretném kérni! Érdemes egy a csúcs készüléket (S4, I5, HTC One) venni az embernek?

Egyrészről fölöslegesnek találom, mivel külön, külön mindenem megvan (laptop, GPS, E-book olvasó, fényképező...stb - nem a legújabbak - 1-2 éves mind, de amire használom tökéletes), tehát ha így gondolkodom akkor veszek egy legolcsóbb valamit, amivel tényleg csak telefonálok. A másik választás, hogy a sok készüléket kiváltom egy felsőbb kategóriás készülékkel (amire valahol sajnálom a 150-200 ezer Ft-ot, főleg, hogy jelenleg a munkámhoz sem szükséges)

Jelent-e akkora felhasználói élményt, vagy akármit, hogy megérjen ennyi pénzt áldozni rá? (nem azt kérdezem, hogy milyet vegyek, hanem hogy érdemes-e csúcs kategórás készüléket megvenni.)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 30. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ha olcsót akarsz, vagy középkategóriájú telót, akkor felejtsd el az androidosokat(ott csak felsőkategória az ami talán megbízható) ezért mondok egy alternatívát, nokia lumia 620 (windows phone, nem akadozik, gyors stabil, középkategóriás teló árban is jól be van lőve a cucc)
2013. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először vegyél egy olcsó középkategóriás okostelefont. Ismerd ki! Megtsnulod használni s ha bejön, válts! Amúgy a laptopod elfér a zsebben? A GPS-el tudsz telefonálni? Ezért érdemes.
2013. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

nekem okos telóm van és sokkal jobb mint a többi fajta.

az okos telefonok tényleg okosak. szerintem azt vegyél.

2013. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ra penzed, akkor vedd meg nyugodtan. Majd rajossz menetkozben hogy milyen jo.
2013. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 _master_ ***** válasza:
100%
Érdemes okostelefont.
2013. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 30. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes! igaz, én olcsót vettem, de van rajta gps, 5Mpx kamera, ebook olvasó, stb- lényegében zsebbe hordom az eddig otthon használt összes kütyüt :)
2013. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nokia Lumia 520-t ajánlom neked. Mivel mindened megvan ami egy okostelefonban is, ezért egy stabil, megbízható rendszer kell neked. Ingyen navigációt kínál a Nokia, szóval a GPS ügy akár megoldva. :)
2013. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!