Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MEGOLDHATÓ? T-mobilos SE...

MEGOLDHATÓ? T-mobilos SE Xperia Mini 2.3.4 GB. Hogyan lehet és érdemes-e frissiteni? Pc companion-nal vagy Sony update service-zel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én frissítettem amikor ki írta a PC Companion ( Tavaly Augusztus)

hát szóval..

2 hónap használat után, annyira belassult ( csináltam gyári visszaállítást stb.)... folyton fagyott, használhatatlan volt..

szerintem nem éri még.. bár ha a fagyások nem zavarnak, pedig sok jó dolog van az ICS-ben

januárban vettem egy Xperia U-t

2013. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krew57 válasza:

Ez a készülék nem a 4.0-ás ICS-re van tervezve, maradj nyugodtan a GB-nél inkább. Az Android még csak mostanság kezdi el kinövögetni azt a betegségét, hogy minden új változat alá erősebb vas kell - de ehhez viszont még jó pár verziószámot is túl kell élni, hogy jó legyen. Példaként megemlítem, hogy az Android 5.0 (Key Lime Pie) fogja elméletileg elérni, hogy a régebbi, 512Mb RAM-mal rendelkező készülékeken is kényelmesen fog futni ez a változat.

Addig is keresgélj inkább a főzött ROM-ok között (xda fórum), lehet, hogy ott fogsz éppenséggel találni olyan 4.0-ás ROM-ot, ami korrekten működik, de a gyári változatnál (amint azt az előző hozzászóló említette) valóban súlyos akadásokat fogsz tapasztalni egy idő után, ami igen csak zavaró lesz.

2013. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!