Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért villog és szaggat a...

Miért villog és szaggat a Samsung Galaxy S Advanceom?

Figyelt kérdés

Megvettttem a T-mobilnal elozo heten a fent emliettett telefont, amit szerdan csereltek,mert lefagyogatottés a kepernyő tetején egy csik villog néha.(de legfokepp videoknal)

Most a masik keszulek (ugyan az a tipus) ugyan ezt csinnálja, csak durvában szaggat.....mi lehet a baja?

Menjek vissza es csereltessem ki megint? Van meg valaki, aki hasonlo vipoben jar? (Ja a telefonon a legfrissebb Android van /4.1.2/ )



2013. jún. 30. 21:12
 1/10 anonim válasza:
Szia. Azt nem tudom megmondani miért csinálja de nekem ez a harmadik telefon ami nálam van. Kettőt cseréltem le ugyan ez a telefon ugyan volt az ok. Szerintem vmi gyári hiba de nekem ez ami most van bevált nekem az előző 2fekete volt most fehér van nem tom ez számít e nem hiszem de ez bevált.
2013. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia.Köszi a válaszod!

Hát én nagyon elvesztettem a Samsung iránti nem is rudom minek nevezni....mit:D

Nem szeretnék fehér telefont, meg azert mar a harmadik telefon.....mar a tokom tele van vele.

A masik Samsungom ami legalabb 6x szor furdott aokkal jobb volt :D :(

Veled nem kukacoskodtak?

Tudtad bizonyitani a hibát?

2013. jún. 30. 21:26
 3/10 anonim válasza:
Az első az mindig kikapcsolt, ahogy lezárt a képernyő csak úgy tudtam visszakapcsolni ha kivettem az aksit. Állandóan lefagyott másnap visszavittem mivel rögtön nem csinálta otthagytam nekik visszamentem és cserélték egyből a másodiknál volt ez a szaggatottság meg villogás azt is visszavittem megnézték cserélték nem nagyon aggodalmaskodtak de mondta a pasi h.már csak fehér van így belementem mert nekem ez is tetszett. Te fiú vagy? Mert akkor megértem h.nem akarsz fehéret de vidd vissza mindenképpen. Én is el voltam keskenyedve szidtam a samsung márkát de csak bevált ne hagyd annyiba ha meg már nem vagy benne a 3nap csere garanciába akkor gondolom van készülékbiztosításod vedd igénybe azt. Ismerősömtől elvették a telefont szoftver frissítésre visszakapta ugyan olyan szar volt mérgébe földhöz vágta és elvitte hogy leejtette a lépcsőn és kicserélték. Asszem 4eftot kellett fizetnie.
2013. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, fiú vagyok, pont azért nem akarok fehéret.Hát, ha visszaviszem, akkor már nem ugyan ilyet fogok kihozni......nagyon tetszik, meg sajnálom is de nagyon felidegel ;)

Még töröm a fejem, mert velem nagyon köcsögösködtek.....kétszer vittem vissza az elozot is mire kicsereltek.....

Csak ehelyett meg nem tudom mitbhozzak ki.Szal nagyon nemtudom :D

2013. jún. 30. 22:12
 5/10 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni én is kértem adjanak vmi más tipusú telót hát még nekik állt feljebb. Azt mondta a csávó örüljek h.kicseréli de én eligazítottam. Mondtam neki ne hogy már itt hagyok egy csomó pénzt ők meg rám tukmálják a sok széria hibás szart. Azt mondta ha ez sem válik be beszélhetünk tipus cseréről.
2013. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Majd kiderül, mi lesz....

2013. júl. 1. 02:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet tudni mi lett végülis a sztori vége? Én most vennék majd ilyen telefont, és érdekelnének a tapasztalatok... nem az volt a gond, hogy mindig a Jelly bean rendszer volt rajta?
2013. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 erdei levente válasza:

Én múlthéten vettem,a telefont,gyárilag 4.1.2es android rendszerrel.

ismerősöm ajánlotta,neki még a 2.3.6os van rajta,neki nem szaggat,nem fagy,gyönyörűen teszi a dolgát.

Nekem folyamatosan szaggat vagy befagy.

hogyan tudnám vissza rakni rá,a 2.3.6os androidot???

2013. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj Gyári Beállítások Visszaállítását, hátha megoldódik a szaggatás, azt hallottam az elvileg megoldja
2013. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy csak most válaszolok......hol tart a story?..... :D

Ott, hogy a készülék jelenleg is szervizben van....

Amit a javítás idejére kaptam ugyan olyan típusú cserekészüléket, AZ IS hibás......tehát ez már szánalmas.....ez a harmadik ilyen telefon nálam....

Gyári beállítások visszaállítása nálam nem old meg semmit....csak rakosgathatom újra folyton a telefont....már vagy 80x "raktam újra".(gyári beállítások visszaállításával)

Samsungot soha többet.

2013. okt. 26. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!