Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fejlesztik az akkut...

Miért nem fejlesztik az akkut is már végre?

Figyelt kérdés

Most őszintén az miért jó a gyártónak, hogy az okostelefonok nem bírják egy napig egy feltöltéssel? Pl.egynapos kirándulásnál ahol aktívan kihasználnád a telefon tudását (GPS, rádió, mobilnet, zene, videó) pont nem tudod kihasználni mert délutánra lemerül az akku...

Ez nekem se jó, a gyártónak se. Akkor miért nem fejlesztenek?


2013. jún. 30. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekik miért ne lenne jó? Úgyis muszáj vagy az Ő termékeiket venni, ha okostelefont szeretnél, és még mellé venned kell plusz aksit, vagy mondjuk egy hordozható töltőt... Nekik megéri.
2013. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert még nem született meg az a lángész aki feltalálja,de majd te lehet...
2013. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nekem is ez a probléma a Samsung Galaxy S Plus-ommal,egyébként meg nem tudják annyira fejleszteni még,vagy mit tudom is én. :) Nekem is 1 napot bír ki bár mindennap töltőn van.
2013. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha az ember naponta több percet netezik rajta plusz folyamatosan mennek háttérbe az alkalmazások persze hogy lemerül. Nekem 2-3 napig bírja, amikor nem netezek rajta akkor szűk 3 napig üzemel.

Egyrészt már van akkumulátor csak még nem olyan méretbe hogy elférjen egy telefonba, laptopokhoz már csináltak.

De szerintem pár év és már ezek is annyira kifejlődnek hogy bírják az akkuk legalább 2-3 napig maximális terhelés mellett is.

Persze vannak alternatívák ehhez, például a hordozható töltő ami nap elemes vagy belső akkuval megy, vagy mindkettő, akkor ugye sokan pót akkut vesznek hozzá.

Szóval lehet azért nem fogják elsietni mert ez megéri az akksi gyártónak és annak aki a hordozható töltőket árulja.

Ez biznisz ilyen egyszerű.

2013. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Most őszintén az miért jó a gyártónak, hogy az okostelefonok nem bírják egy napig egy feltöltéssel?"


Leszärják, ha akarod feltöltöd, ha nem tetszik akkor nem töltöd fel.

A gyártónak ez miért lenne probléma? Egyetlen indokot mondj.

2013. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: azért mert legközelebb nem az ő termékét veszem meg, hanem annak a termékét aminek az akkuja tovább bírja.
2013. jún. 30. 22:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert ez nem pusztán elhatározás kérdése. Kicsi legyen, olcsó, nagy kapacitású, ezekből jelenleg kettőt választhatsz maximum, ez van.
2013. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de szinte mindegyik gyártó teleronja kb ugyanaddig birja... amúgy meg szerintem elértük a jelenlegi technologia határait, ami az aksit illeti
2013. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Xperia.floyd ***** válasza:

Én ezeket az oldalakat találtam amik lehozzák a hírt:


[link]

[link]

[link]


Elvileg megvan a technológia de sajnos ez több tényezőtől függ mire bevezetik:

- sorozatgyártás és annak anyagi vonzata

- megbízhatóság(nem robban fel a zsebedben xD)

- az igaz , ameddig ilyen jól meg tudják szedni magukat az aksi gyártók a külső akkumulátorokkal biztos nem fognak leállni vele


Most hirtelen ennyit tudta róla írni....


Üdv

2013. júl. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"hanem annak a termékét aminek az akkuja tovább bírja."


Ha nem tűnt fel, 98%-ban ugyanazt tudja az összes akku. A készülékek is.

Amin spórolni lehet az a használat, hogy mi fut a készüléken, mekkora kijelzőt hajt meg, milyen felbontásban.

2013. júl. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!