Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani olyan android...

Tudnátok mondani olyan androidos telefont, ami olyan jó képeket készít, mint az iPhone?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 16:52
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Alapvetően a csúcskategóriás droidos készülékek is készítenek olyan jó képet, csak engedik a felhasználónak a kézi beállításokat, míg az iPhone nem. És az átlag user, aki nem konyít a fényképezéshez egyből rásüti hogy "szar" mert nem állítja be magát automatikusan és így nem készít olyan jó képet.
2013. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Sajnos én nem értek hozzá így valami olyan kéne, ami automatikusan beállítja magának. Meg akkor még sikerül is, ha van időm beállítgatni, de iPhonnal csak fényképezek és jó a kép rögtön. Illetve az iPhone-nal lehet éjszaka vaku nélkül szép városi fényeket is fotózni, akár ablakon keresztül is, míg ezt a mostani telefonommal és a kis kompakt gépemmel, nem tudtam megcsinálni.
2013. júl. 1. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
S3, S4, bár kérdés, hogy mi minősül jó képnek! Nekem iPhone-om van és alapvetően szeretem a képeket, amiket csinál, fotózni is szeretek vele, de pont emiatt nézegettem más telefonokat és pl valamelyik Nokia sokkal szebbeket csinál, más kérdés, hogy a többi funkcionalitásában meg sem közelíti az Apple-t!
2013. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Javaslom a sonyericsson ARC vagy ARC S-t. akinek van vagy volt, tudja miröl beszélek. nekem galaxy S3-am van. nyomába sem ér az ARC-nak. a galaxy S4-ben már sony kamera van, szerintem annak jobb a képe. amugy az iphone-ban is samsung kamera van.
2013. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!