Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia L-en el futnak a mai...

Xperia L-en el futnak a mai (2012-2013-mas) HD játékok?

Figyelt kérdés
ÉS leírnátok nekem a top 10 legjobb játékot (HD ha lehet) nembaj ha fizetős

2013. júl. 1. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Fut rajta minden, top 10 játék meg nincs, mindenkinek más tetszik, nekem pl. Dead Trigger és Real Racing 3 jött be a komolyabb 3D-s játékok közül.
2013. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, pls aki megnézi a kérdést az írja le a top 10,5 vagy amennyi kedvenc játéka van
2013. júl. 1. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, amit még kihagytam, az a Cut the Rope. Szerintem a legjobb játék, hiába csak egy egyszerű 2D-s játék, de szerintem telefonra amúgy is az ilyen egyszerű játékok a jók.

De a World of Goo, Where's my Water is nagy kedvencem.

Komolyabb játékok közül meg ezeket ajánlom, annyira egyiket sem szeretem, de ez köszönhető annak, hogy a komoly 3D-s játékok szerintem tényleg nem telefonra valók, de azért nézd meg őket:

- Dead Space

- Dark Knight

- The Amazing Spiderman

- Modern Combat sorozat

- Shadowgun

- NOVA sorozat

2013. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. júl. 2. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!