Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhonrol hogyan szedjem le...

IPhonrol hogyan szedjem le azokat a szamokat amiket akkor rakott ra mikor szinkronizaltam?

Figyelt kérdés
Az van, hogy eddig nem szinkronizaltam vagy nemtudom csak behuztam az Iphone jelhez es ennyi. Most viszont szinkronizaltam es rarakta azokat a zeneket amiket mar regen letoroltem de most nem lehet oket kitorolni:( nagyon szar... Lecci segitsetek
2013. júl. 1. 22:37
 1/3 reptoid ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem lehet kitörölni.


Ahhoz, hogy segítsünk viszont az kell, hogy szép, értelmes, kerek mondatokban írd le, az iTuneson belül pontosan hol, milyen módon szinkronizáltad a számaidat. Be van-e kapcsolva, hogy üres helyeket feltöltse zeneszámokkal, kézi zene és kezelés be van-e állítva, ilyesmik.

2013. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De itt nem lehet kitorolni! Nem szinkronizaltam semmit az albumokbol 'huztam' be a zeneket a telefonra, a jobb sarokban. Szerintem semmi ilyesmi nincs beallitva
2013. júl. 1. 23:05
 3/3 reptoid ***** válasza:

Kész...


A kérdésedben azt írtad, hogy szinkronizáltál, most pedig azt írod, hogy nem.


Elmondom, mit csinálj, ha szinkronizáltad:

Dugd a gépre a telefont. iTunest nyisd meg, jobb felső sarokban menj rá az iPhone feliratra. Utána felül menj a Zene fülre. Ott elvileg be kell lennie pipálva, hogy te szinkronizálod a telefont a könyvtárral.

Görgess lentebb, aztán a kis pipákkal ki tudod választani, mely albumokat, előadókat, lejátszási listákat akarod rátenni. Amit le akarsz szedni, onnan kiszeded a pipát.


Végül alul rányomsz a szinkronizálásra, utána jobb felül a kész gombra.



Komolyan, nem véletlenül írtam, hogy értelmes, átgondolt mondatokat írj. Erre már az első kommentedben ellent mondasz magadnak. Csak te ülsz a géped előtt, te tudod, miket csináltál, mi van kiírva. Tisztánlátók, mágusok, ilyesmik az ezo tv-n vannak éjszaka a tv-ben. A te érdeked is, hogy rendesen le írd a helyzetet.

2013. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!