Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki mondani pár dolgot...

Valaki mondani pár dolgot tapasztalatból a Samsung Galaxy S4 -ről?

Figyelt kérdés
Akinek Samsung Galaxy S4 -e van tudna pár dolgot mondani róla, hogy milyen? Talált e rajta/benne hibát eddig, van e olyan ami nem tetszik benne stb.?

2013. júl. 1. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Kulonosebb bajom nincs vele, de ha mindenkeppen mondanom kell valami negativumot akkor az hogy meg-meg akad picit, illetve a Facebook neha durvan osszeszarja magat. De ez csak szoftveres problema, majd javitjak. Anno az S3/Note2 nem volt ilyen, de hat ez van, ettol fuggetlenul en szeretem, mivel imadom az AMOLED szineit, illetve nekem fontos hogy belerakhassam a 64GB-s microSD kartyamat. Viszont ha zavar hogy picit akad, illetve nem szereted a tulszaturalt szineket akkor javaslom helyette a HTC One-t.
2013. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem az zavar benne,hogy csak egy uzenethangot allithatsz be,nem lehet kulonvenni a szoveges uzenet,email es a programok push uzeneteinek a hangjat. Tehettek volna a csorgohangszorot mashova is,mivel ha a hatlapjara teszem a telefont mondjuk parnara vagy agyra (de nem sik feluletre) akkor nagyon lefogja a csenges hangjat.


Meg nagyon sok apro laggolas van benne .. Nem foglalkoztk(megint) az optimalizalassal ..

2013. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Osynho ***** válasza:
Volt a kezemben egy Htc One a héten. Én csakis azt venném, nagyon meggyőző.
2013. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!