Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Marketen nem tölt le, nem...

Marketen nem tölt le, nem frissít?

Figyelt kérdés
Megjavult a régi telefonom... Viszont valami baja van marketnek... Nem tölt le semmit, frissíteni se frissít. Helyem van. Elindul a letöltés, de ott hogy "starting downloading" megakad, bejön hogy sikertelen, próbáljam újra. Ötletek?

2013. júl. 2. 00:42
 1/10 anonim válasza:
De az is lehet a gond hogy nem Google Playre frissítetted mert a Market már rég megszűnt és mivel hogy helyette lett a Google Play így csak azon fog működni. Ha nem tudsz frissíteni akkor számítógépről töltsd le ezt [link] Utána ha rá tetted a telefonodra a Google Play Marketet nemárt ha a telefonodról letöltöd ezt is a feltelepített Google Play marketről [link]
2013. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kétlem, ugyanis apunak ugyanilyen telefonja van (Vodafone645) és ő tud letölteni. Plussz meg megnyitja, betölti a marketet, csak a letöltés nem fejeződik be. Egyéb ötlet?
2013. júl. 2. 18:47
 3/10 anonim válasza:
A mai napon ugyan ez a hiba merült fel nálam. ITT van pár Link hátha segít. [link] [link] [link]
2013. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó? neked is MARKET volt a telefonod?
2013. júl. 3. 16:25
 5/10 anonim válasza:
Nem. Hanem a Google Play. De megoldódott a problémám :) ami küldtem Linket ott először is töltsd le a Google Playt azt Adatkábellel másold át a telefonodra majd utána telepítsd fel a telefonodra és működni fog a Google Play.:) Egyébként a régi Market nem mindegyik készüléken működik ezt most olvastam az egyik fórumon. A Google Play ugyanaz mint a Market vagyis az a maga a Market csak más névvel és teljesen más kinézettel.:) Első és az utolsó előtti voltam.
2013. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az oké, de arról a linkről mégis hogyan töltsem le?! Akármelyik linket nézem sehol sem jó... Te melyikről szedted le?
2013. júl. 3. 18:53
 7/10 A kérdező kommentje:
Letöltöttem ahogy mondtad de ahogy rákattintok hogy feltelepítsem ezt írja a telefonom: A csomag elemzése során hiba történt.
2013. júl. 3. 19:10
 8/10 anonim válasza:
Próbáld meg a Weboldalamról letölteni.:) [link] Remélem működni fog mert sokat dolgoztam rajta.
2013. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
"A csomag elemzése során hiba lépett fel"
2013. júl. 3. 23:05
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, bár nem volt jó egyik tanácsod sem nekem, de lényeg hogy próbáltál segíteni!:) Ment a zöld kéz. Visszaállítottam gyári beállításokat, ezzel ráfrissített marketre is, és megjavult. Köszi!:)
2013. júl. 4. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!