Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik az Android Market...

Nem működik az Android Market a telefonomon! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson Xperia X8 telefonom van, már kb. 3 éves és igazából sosem működött rajta az Android Market, hiába próbálkoztam. Voltam vele szervízben, annyit mondtak, hogy csak időszakos hiba, de azóta se működik. Kipróbáltam már a gyári beállítások visszaállítását, a dátum/idő beállítását, az e-maillel való ki-bejelentkezést, új e-mail címet valamint a többi dolgot, amit a fórumokon javasoltak, de még mindig semmi. Egyéb ötlet? 2.1-es android rendszerre lett felhúzva egyébként a telefon.

Ja és a valószínűleg nem az a gond, hogy nem Google Playre van frissítve.



2013. júl. 2. 01:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Ezt írja ki egyébként: "can't establish a reliable data connection to the server". Pedig itthoni wifiről megy.
2013. júl. 2. 01:25
 2/2 anonim válasza:
De az is lehet a gond hogy nem Google Playre frissítetted mert a Market már rég megszűnt és mivel hogy helyette lett a Google Play így csak azon fog működni. Ha nem tudsz frissíteni akkor számítógépről töltsd le ezt [link] Utána ha rá tetted a telefonodra a Google Play Marketet nemárt ha a telefonodról letöltöd ezt is a feltelepített Google Play marketről [link]
2013. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!