Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800-as telefonon...

Nokia Lumia 800-as telefonon ingyenes a "Nokia Autóval" program?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok és holnap Pestre kell mennem (tömegközlekedéssel),de nem nagyon ismerem a várost,és azt nem tudom,hogy ha nincs wifi akkor is tudom használni az alkalmazást? és ha tudom használni akkor leveszi a pénzt a telefonomról?(nem előfizetéses a telefonom),illetve azt szeretném még tudni,hogy ha netán eltévednék,akkor azt is mutatja,hogy milyen buszra,villamosra stb. kell felszállnom.Valaki segítsen legyen szíves :( előre is köszi a válaszokat.

2013. júl. 2. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
ingyenes, offline. A térképek rész az nem offline, jó ha van netcsomagod. Az autóval hoz nem szükséges. Pénzedbe nem kerül, de az nem tömegközlekedésre való, hanem autós navi. Arra is van program, arról nem tudok nyilatkozni, azt nem használtam.
2013. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,a program nevét nem tudod véletlenül?
2013. júl. 2. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Piactér, Nokia kollekció, Nokia tömegközlekedés. Ingyenes, de nem ismerem. Nekem nek kell, nem próbáltam, de szerintem ez nem offline. Legalább alap netcsomag kell hozzá.
2013. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, a Piactérről azon belül az alkalmazások közül.:)
2013. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!