Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akad a Temple Run 2 az...

Miért akad a Temple Run 2 az iPhone 4emen?

Figyelt kérdés
3hónapja vettem vadi újan a telefont eddig nem akadt a Temple Run, de most már igen és játaszni se lehet rajta olyan idegesítő!!! ismerőseimnek gyengébb telefonon akadásmentesen fut rajta... mi lehet az oka? köszi:)

2013. júl. 2. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld bezárni a futó alkalmazásokat játék előtt. Annak segíteni kellene, ha még nem tetted meg. És vedd le a quality-t a beállításokban low-ra. Ha így se megy akkor szerintem végső megoldásként jöhet a restore.
2013. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is akadt az iPhone 4 emen , az a telefon már régi 1 magos proci , 512MB RAM , az újabb játékok ezen már nem fognak futni akadás nélkül
2013. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szürke Gandalf válasza:
a Temple Run kettőt már A5 és A6-os mikrochipekre készítették, tehát akadálymentes futás csak az iPad minin, iPad 3-4-en és iPhone 5-ösön biztos. És igen a futó appok kikapcsolása rengeteget számít. Sajnos az Apple mindig az új termékeit nyomja, és iPhone 4-esbe helyezett procikra már nem figyelnek, elavultnak tekintik. Így működik az Apple. Mindig a két legutolsó generációs modelljükkel foglalkoznak, ez iPhonok esetén most a 4S es az 5.
2013. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
dejo.... köszönöm!! :)
2013. júl. 10. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!