Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vagy Samsung galaxy...

Iphone 4 vagy Samsung galaxy s2? Vagy esetleg ha kigyujtom 4s?

Figyelt kérdés

Az Iphonek is tetszenek es a s2 osok is!!

Segitsetek donteni:-jatekok teren

-gyorsasag teren

-aksi teren

-kijelzo teren

-operacios rendzer teren

-tartosag teren

-stb.minden teren

?????????????????????????????????????????????????????????



2013. júl. 2. 15:00
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:

Játékok -> S2

Gyorsaság (gondolom appok) -> S2

Akksi -> S2=4s

Kijelző méret -> S2

Kijelző élasség -> 4s

OS -> ezt szerintem mindenki maga döntse el

Tartósság -> esésekkel szemben az S2 jobb, egyébként meg 2 évet mindkettő bír.

Stb, minden -> az S2 olcsóbb egy pár tizessel

2013. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kaszas9714 ***** válasza:

Játékok--> S2-n jobb játszani mérete miatt, de a 4S ugyan olyan gyors

Gyorsaság--> az iOS sokkal stabilabb, gyorsabb rendszer, tehat alapbol a 4/4S gyorsabb, de játékoknál az S2 van olyan jo, ha nem jobb

Aksi--> mind3 egy napot bír átlagos használattal.

Kijelző--> S2 nagyobb, jobb technológia. 4/4S élesebb, szebb.

Op.rendszer--> szokásos. iOS zárt, de nekem jobban tetszene. Android szerintem nem olyan jo, de a variálhatósag miatt mégis amellett foglalok állást.

Tartósság--> I4 már nem túl jó. I4S még 2 év. S2 meg másfél kb.

Remélem segitettem

2013. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

-gyorsaság terén --> S2

-aksi terén --> S2

-kijelző terén --> S2

-operációs rendszer terén --> Szerintem:) S2 [Android 4.1.2]

-tartósság terén --> -

-stb. minden terén

--> Játékok --> S2

--> Alkalmazások --> S2

--> Adatátvitel (Bluetooth, WLAN stb.) --> S2

2013. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Vicces, hogy csak a magyarok fikázzák az iphone-t nem véletlen...
2013. júl. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy s2-m, és egy iphone 4s-em is. Megmondom őszintén, az s2-m már eléggé akadozós, míg az i4s minden zökkenőmentesen futtat. Pl: ott a real racing 3. Az s2-n sokszor szaggatott, a grafika jóval elmaradottabb volt mint az iphone-on. Az s2 akksija, ha tényleg használod kibír TALÁN egy délelőttöt, ezért is hordtam magammal mindig egy+ akksit, míg az alma egy napot simán végigment ugyan ilyen felhasználással. Én spec az almát ajánlom. Mindenféleképpen a 4s-t. Abban már 2 magos proci van, 8 megás kamera, amit megtoldottam plusz lencsével. Szerintem az iphone szebb képet csinál az s2-nél. Ha megveszed az iphone-t és nem tetszik, még mindig jobb árért eladhatod. Aztán vehet egy s2-t. Csak annak már nem lesz szoftveresen támogatása. Nekem is szenvednem kellett míg találtam rá jelly-t
2013. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fikáznák ennyien az almát, ha nem lenne ilyen drága. Csak az nem értem ezért miért magát a készüléket kell fikázni, mikor a magyar államnál kezdődnek a problémák... Nézzenek körül az almautálók, legalábbis a többség, mert 90%-ban az érv : TÚLÁRAZOTT SZAR....
2013. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!