Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan töltse fel a telefonról...

Hogyan töltse fel a telefonról a számítógépre a képeket?

Figyelt kérdés
Egy Nokia Lumia 800-as telefonról szeretnék képeket feltölteni a számítógépre. Azt mondták, először töltsek le egy bizonyos "Zune" programot. Megtörtént. Mikor rácsatlakoztattam a telefont az USB-re, megnyitottam a Zune programot és elkezdődött rátöltődni a telefonomRA a számítógépRŐL a kb. 10000db kép.Mire leesett a dolog kihúztam és egyesével kitöröltem azokat a képeket a telóról amik rá mentek mielőtt megszakítottam volna a folyamatot. Azóta keresem, kutatom mindenhol, hogy hogyan kell, de semmi. Egyszerűen nem tudom, mit csináljak.

2013. júl. 2. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A zune a c felhasználó, dokumentumok képekbe teszi alapértelmezettbe a képet. Ott keresd. A zune beállításoknál írja am. Be tudod állítani h a telről törölje e vagy nem, de blue n is át lehet a 800 ról küldeni a képeket.
2013. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel alapból automata a szinkron pakol mindent. Ha átállítod a zune ben a manuálra akkor megnyitod a telt, a képet ráhùzod a számítógép ikonra ott bal alsó sarok, és másolja is.
2013. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj, hogy ne jeleníti meg ott a képeket... :/
2013. júl. 2. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!