Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Telefontulajdonosok!...

HTC Telefontulajdonosok! Mennyire megbízhatóak, mennyire "szerviz igényesek" ezek a telefonok?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék vásárolni, a HTC One V modellje nagyon tetszik, de sok olyan véleményt hallottam (nem HTC tulajdonosoktól), hogy hamar tönkremennek, folyton javítani kell rajta ezt,meg azt, ezért nem szeretnék tapasztalatok nélkül befektetni egy ilyen telefonba.


Nem igazán értek a telefonokhoz, csak egy esztétikusan kinéző, modern rendszerrel felszerelt ( értem itt a jó kamerát, az érintő képernyőt, a viszonylag nagy kijelzőt, a megfelelő sebességet, a bluetooth-t, a wifi-re kapcsolódást...), hosszútávon is jól használható mobilt. A telefonálás, sms-ezés mellett e-mailezésre, fényképezésre alkalmas telefont szeretnék.


Mivel tényleg nem igazán értek az okostelefonokhoz, ezért szeretném a segítségeteket kérni, hogy mennyire alkalmas ez a telefon nekem és ha tudtok annak is örülnék ha esetleg ajánlanátok nekem más telefonokat is.


Előre is köszönök minden segítséget!!



2013. júl. 2. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem a Desire s-emet már lassan egy éve. Semmi baja nincs, jól működik. Ami problémám van vele, hogy pár hónapjá akkorát esett, hogy berepedt a kijelzője, ami inkább esztétikai gond. Minden ugyanúgy működik rajta mint előtte.
2013. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kováts Attila Gábor válasza:

Január elején vettem egy Htc HD2-est.

Kedvesem a kicsomagoláskor azonnal pofára ejtette,túlélte és azóta is hibátlanul működik. Szabadon cserélgethetem rajta az operációs rendszert,amit átlagban havonta megteszek. Most éppen windows phone 8,1 fut rajta,TÖKÉLETESEN!!!! Gyors,megbízható,soha nem hagyott cserben!!!

Azelőtt azt sem tudtam,hogy létezik,most viszont már semmi pénzért nem válnék meg tőle.

Mellesleg 3 éves a készülék,de szerencsére jó kezekben volt!!!

A Magyarországi "szerviz háttér" legnagyobb problémája a hozzá NEM értés,és a mókólgatás....MÉLYSÉGES TISZTELETEM A KIVÉTELNEK!!!!!,de sajnos mindenhol ezt tapasztalom!!!!

A HTC mivel kis cég,fontosnak tartja a minőséget,csak csúcs,ill.felső-közép kategóriás gépeket gyárt.

Végezetül,de nem utolsó sorban,ha sikerül tönkretenni,viszonylag könnyen javíthatóak,és alkatrész árak sem horrorisztikusak.Egy törött kijelző csere fele annyi,mint a hasonló méretü samsung....

Nyugodt szívvel merem ajánlani a HTC-t!!!!

2013. júl. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az előző igazat írt, nekem másfél éve van HTC-m (igaz, Rhyme), sosem volt vele gond, imádom, nem szokott lefagyni, nagyon jó fényképezője van, könnyen el lehet igazodni rajta. Nem mellesleg szép telefon. Amikor leraktam egy asztalra valami összejövetelen, egyszercsak rámeredt az egyik osztálytársam, és megkérdezte hogy: megfoghatom?:D mondtam hogy persze, úgy bánt vele mint az arannyal, ámulattal nézte, aztàn amikor visszatette, megsimogatta:D és azt mondta hogy sokkal jobb az ő iPhone-jánál.:D szóval, fajin kis telefon, semmi gond nem volt vele még.:)
2013. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BigB84 válasza:
Én nekem már kicsivel több mint fél éve van HTC one-om, és tökéletesen működik, nem kellett szervízelni, semmi.Egyszer leejtettem tok nélkül, de csak egy kis karcolás lett az oldalán.Nagyon jó.
2014. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!