Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 3120 classic hiba. Mi...

Nokia 3120 classic hiba. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az lenne a helyzet, hogy némileg elgyengült az aksi csatlakozó része, és egy kis rezzenéstől is ki szokott kapcsolni. Szóval nemrég egy ilyen kikapcsolás után azt tapasztaltam hogy bekapcsolás után minden beállítás eltűnt, a téma kikapcsolt, a játékok , alkalmazások már nem működtek, mintha nulláztam volna, azaz full reset et kapott volna, de kódot nem kért sem semmit, szóval valami sérülhetett benne, vagy vírusos lehet? nem tudom mi a gond, és hogy helyrehozható e. Emellett bármilyen alkalmazást töltök le a netről, azt nem tölti le azaz nem fejezi be, és hibát ír az alkalmazásra, mintha nem ismerné a rendszer, és nem tudja futtatni, ezért nem menti el. Egyébként olyan hibája is van, hogy kikapcsolás után amit addig elemnettem, annak fuccs, illetve a beállított témának (ami eddig 100% ban ment), most egyes ikonja helyén egy sárga fájl ikon van kérdőjellel, azaz a témában lévő képfájlt nem ismeri fel, ezért hibás a téma. Néha hibás néha nem, nem tudom miért van. Van valakinek ötlete miért lehet? menthető?
2013. júl. 2. 17:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!