Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Kinéztem párat magamnak Xperia P, Xperia L, Galaxy S2, HTC One S, meg még az S3 tetszik de az drágább is, amúgy T-mobilnál most 86ezer. Szerintetek melyik a legjobb ezek közül? És kártyafüggetlenül vagy inkább T-mobilnál érdemesebb megvenni valamelyiket? Amúgy T-nél csak az S3-mat venném meg ha azt választanám, a többit kártyafüggetlenül venném
2013. júl. 2. 18:52
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
GS2
2013. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gs2 ne vegyél mert tesómnak olyan van és átkozza a napot mikor megvette folyton lefagy és kilép a játékból meg ilyenek de ez orvosolható ha frissíted 4.1re ,xpériák nem érnek fel egy s2 hőz, kamera szar plusz a kijelző is plusz ha frissited a régi xperiákat hajlamosak fagyni. szerintem ezek közül az s3 a legjobb de én s4 et fogok venni ha lesz rá pénzem. szóval a sorend sgs3>sgs2>htcos>xperia l>xperia p
2013. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!