Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek van még esélye...

Szerintetek van még esélye kedvenc droidomnak, szervizbe megtudják csinálni?

Figyelt kérdés
nekem van egy telenor ot-990 és rotolni próbáltam azóta nem kapcsol be unrootoltam bevittem a telenorba ott azt mondták hogy meghalt rajta a flash és ez gyakori ilyen mobiloknál de szerintem meg se nézte rendesen ennek már 6hónapja és már nagyon elegem van hogy sehol nem találok választ kérlek segítsetek

2013. júl. 2. 19:18
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha meghalt a flash akkor tönkrement, ezt el kell fogadni. Van amelyik mobil 100 flashelést is kibír, van amelyik 2 után behal. Vegyél egy másikat, az OT-990-nél sokkal jobbat is kapsz (pl Huawei Y300).
2013. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi akkor 100% biztos hogy nem lehet megcsinálni?

mert a clock mod recorvery még bejön és ott is hibát jelez?

2013. júl. 2. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
én azért nem adnám fel ilyen könnyen. ez a teló szerintem nem halott, de látni kellene mit csinál. küldj egy képet milyen hibát ir a CWM-nél.
2013. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget hibás volt a rom, feletetem a qltstar 2.0 ez hibátlanul működik
2013. júl. 28. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!