Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnatok nekem olcson, max...

Tudnatok nekem olcson, max 20ezerert jo telot ajanlani?

Figyelt kérdés
Olyan amibe van: wifi, bluetooth, legalabb 3mp kamera, mp3, mp4, nagy kijelzos, erinto kepernyos, Java, magyar nyelv, fuggetlen vagy vodas, de az se baj ha dupla sim-es.
2013. júl. 3. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg ne tudjon még füvet nyírni is? 20 ezerért nincs ilyen. 30k körül van legolcsóbban Xperia tipo vagy Galaxy Mini 2, mindkettő elbukik a kijelzője miatt, 3.2"-el hihetetlen kicsi.

Vagy külföldről rendelsz egy Huawei Ascend Y300-at, annak már 4"-es a kijelzője, de az is 30k, nem 20.

2013. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocs, amit elfelejtettem oda irni h nem feltetlen uj telora gondoltam, lehet hasznalt jo allapotu is.
2013. júl. 3. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!