Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok vásárolni...

Miért nem tudok vásárolni xbox marketplacen windows phone 7en?

Figyelt kérdés
Megláttam egy játékot és szeretném megvásárolni, de nem tudom mert amikor rámegyek hogy vásárlás azt irja nincs hitelkártya hozzáadva, jó addig oké hozzáadok egyet és amikor kész csak visszadob a játékhoz megint rámegyek hogy vásárlás és ugyanazt irja, hogy nincs hitelkártya hozzáadva.Zune-on is azt irja hogy hozzá van adva és amikor próbálom mégegyszer hozzáadni akkor azt irja már hozzá van adva és ennyi, nem tudom megvásárolni

2013. júl. 3. 13:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pontosítok: "Egyes szolgáltatások igénybevételéhez megkövetelik a dombornyomott kártya meglétét" Nos, az Xbox Marketplace egy ilyen szolgáltatás.


Forrás: [link]

2013. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Értem mostmár.. de ezt nem tudja kiírni vagy valami... köszi azért
2013. aug. 14. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!