Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri nokia lumia 820-at venni?

Megéri nokia lumia 820-at venni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó telefon.
2013. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a 920 utódja, ami pedig alapból sztem jó, meg Noki...;)
2013. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én most kaptam egy lumia 820at,eszméletlen gyors, ha valami 2 másodpercnél tovább tölt, az már gyanús. a kijelzője gyönyörü, százféle kiegészitöje, kártyásan most ráadásul csak 80.000, annyi támogatás van benne hogy ki sem tudom használni, nyilván bövithetö am emóriája, ha a rádió annyira kell a jövö hónapban jön az Amber frissités amiben lesz fm rádió, a csempék folyamatosan frissitik egymást képekkel állapotokkal midnennel, egyáltlaán nem egyszinű a rendszer és nagyonis testreszabható,akár saját képeket is beállithatok a csempéknek.. ott a sok szokásos egyéb, bluetooth nf lte 4g, a kamerája oylan képeket cisnál éjjel vaku nélkül egy rossz lámpafénnyel hogy azt hitték nappal van. a zenelejátszóját kb besz.rtam olyan jó. a rendszer pedig fut mint az álom..és még sorolhatnám..

összehasonlitásképp egy lg optimus 3d és samsung s advance mellé raktam, sírtam vissza a windows phonet mert kész vicc amit a konkurens oprendszerek müvelnek, szóval aki nem használt még wp8at, az ne szidja, mert ezt már hobbiszinten müvelik (androidos telefonjaim nem is olcsók, nem is alsókategóriásak voltak rendesen de semmi pénzért nem akarom öket, százszor inkább ez) kamerafunkció végtelenek, akár az arcokat akár a mozgást manipulálhatom, az intelligens bevásárlólistától a nokia saját programjaig annyi minden van hogyember füle ketté áll. a navigáció meg magáért beszél, 5 másodperc alatt megtalál, a pincébe, a gps ,azonal navigál, akár busszal autóval vagy gyalog megyek, vagy ha csak meg akarom nézni a közelben hol van mjuk egy étterem,a city lensel az utcára tartom a kamerát és mindent látok, akár hasztalt is foglalhatok..

ja, és ha véletlen elhagynád vagy ellopják,a windows phone .comon azonnal megkereshető gps alapján, le is zárható, az adatok törölhetők róla hogy senki hozzá se férjen.. reggelig tudnám még sorolni miért jó,de szerintem ennyi böven elég..

2013. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!