Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza lehet valahogy hozni a...

Vissza lehet valahogy hozni a pénzt a telómra?

Figyelt kérdés
letöltöttem egy appot, amiben megnyitottam egy videót, és abban a pillanatban elküldött egy sms-t a teló, ami levett 2000 valamennyi foribtot. :(( vissza lehet valahogy hozni??

2013. júl. 3. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ, reklamálhatsz az app készítôjének, de nincs aki vissza adja a pénzed, mert ezt ugye a szolgáltatónak (is) fizeted, de ô nem adja vissza a pénzt, mert az sms már elment, és nem lehet vissza csinálni, ezért a pénzt se fogják vissza adni, esetleg az app készítôjénél reklamálhatsz, de ha volt olyan sunyi, hogy ilyet rakott bele, nemhiszem, hogy egyáltalán visszaírna. Beperelni meg hülyeség lenne
2013. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ez tanulo pénz. diltsd le az emelt dijjas szolgálatasokat
2013. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 intrepid ***** válasza:
El kell olvasni az apróbetűs részeket is.
2013. júl. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom visszaküldeni ....
2013. júl. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, de ezzel megtanultad hogy nem szabad minden hülyeséget letölteni
2013. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!