Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefon vétel. Milyet?

Samsung telefon vétel. Milyet?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont,mindenképpen samsungot.a galaxyk tetszenek. néztem samsung galaxy s advance-t és samsung galaxy ace-t is.azt szeretném kérdezni h melyik tudd többet,és melyiket lenne érdemesebb megvenni? vagy ha tudtok olyat ami még többet tud és samsung akkor várom az ajánlatokat:) előre is köszi:D

2013. júl. 4. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat érthetsz hozzá, ha egy Samsung Galaxy Ace-t akarsz venni. Fasorban sincs, nemhogy az S Advance-hoz képest, de a többi telefonhoz képest sem. És amúgy miért samsung? Tojik a júzer fejére, a 2011/2012es Xperiák mind megkapták az ICS-t, de a Samsung csak ígérgetni tud, a Mini 2-re is ígérgették a Jelly Bean-t (!) és még az ICS-t sem kapta meg. Ennyit a Samsungról.
2013. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy S4. A Samsung legújabb telefonja.Nézz utána megéri! :)
2013. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előzővel ne törödj.

Jók a galaxyk csak pont azok nem amiket irtál. Ha galaxy akkor csak ezek: s2, s3, s4, s4mini.

2013. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem volt Galaxy S-em, nem a Galaxykkal, hanem a Samsunggal van bajom, a Galaxy S-em még mindig 70.000be kerül, pedig a 45ezres Xperia Mini Pro (most arra cseréltem le) azért érezhetően többet nyújt nála. Mellesleg érdekes, hogy a fos Galaxy Y-t, Ace-t, Mini-t még mindig kínálatban látom, csakhogy még pár balekot lehúzzanak.
2013. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70ért már s2 van..
2013. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sima S-t nem kapni már, csak ahol, kapni, ott 68ezerért van (árukeresőn láttam) és ha S2-t kapni, akkor már még jobban nem értem, miért nem ment lejjebb az ára.
2013. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Galaxy Y-t, Ace-t, Mini-t még mindig kínálatban látom, csakhogy még pár balekot lehúzzanak."


Nyilván...én is a kínálatban tartanám, mivel előállítási költsége alacsony, és még van aki veszi. :) Amíg vannak hülyék, addig lesz, aki ezt kihasználja. Itt szerintem nem a Samsung a hibás. ;)


Jók a Samsung telók, nyugodtan vehetsz. Nálunk a céges telók is S1,S2,S2 Advance, és S3 minik. Az S3 mini csinál baromságokat...de a többivel nincs gond, pedig igencsak terheléstesztnek vannak alávetve.


Kicsit OFF: Én egyébkén nagyon szívesen vennék Lenovo telefont, ha lenne magyarországi, de legalább európai szervizhálózatuk...

2013. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Galaxy Ace az már a hulladék kategóriából is kiesett.Viszont Galaxy S Advancet nyugodtan vehetsz,az már jó teló.Vagy esetleg nézd meg a Galaxy Ace 2-t.Az sem rossz.Mini 2-t így hogy nem kapja meg a Jelly Bean-t nem ajánlom.Ha esetleg följebb is mehetünk az árban akkor Galaxy S2 is nagyon jó esetleg S3 mini.Használtan Galaxy S3-at is tudsz venni olcsón.Na ezek közül válogathatsz.
2013. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!