Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4em van! Érdemes lenne...

IPhone 4em van! Érdemes lenne lecserélnem egy iPhone 5re vagy várjak szeptemberig az új iPhonera?

Figyelt kérdés
Ki mit tenne a helyemben?

2013. júl. 4. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztosan várnék. Bár remélem, hogy a desgin nem lesz ilyen ios 7 féle gyerekes színes csicsás izé, mert akkor kacsingatni fogok android/wp irányába.
2013. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ha várok addigra lehet hogy nagyon lemegy a i4 ára! Most el tudom adni 65ért úgy hogy T-Mobile függő! Ha meg vennék egy független i5öt annak meg nagy valószínűség szerint nem menne lentebb az ára!
2013. júl. 4. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
jól gondolod. i4-ednek kb 10est esne az értéke, főleg ha valóban bejelentik az olcsóbb iPhone-t is, még ha jövő évben érkezne, akkor is rontana szerintem a régebbi generációk értékén. szerintem érdemes most váltanod, ha mindenképp szeretnél. én is ezen gondolkozok, csak mivel LTE-t nem használnám amúgy se, ezért lehet csak 4S-re fogok váltani.
2013. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Az olcsó iphone szvsz hülyeség. Az olcsó iphone egyenlő az iphone 4/4s -el.

2013. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!