Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Fame! Mit...

Samsung Galaxy Fame! Mit tehetek? Esetleg szerviz?

Figyelt kérdés

Vettem egy Telenoros Samsung Galaxy Famet, de mivel én T-mobile-os vagyok igy elvittem kiüttetni!

Szerintem valami képernyő problémája lehet, mivel az összes játék hibás rajta, megtöri a játékokat stb.!

Mit tudnák most tenni???

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 5. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg alaplap. Dzsunka GSM-be viheted, de nem ajánlom. Hivatalos szervizből ki is vágnak vele.
2013. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A függetlenítése miatt ugrott a garancia, plusz a hivatalos szervizekből, mármint akik le vannak szerződve a szolgáltatókkal ott vagy kivágnak téged, vagy visszaállítják a telódat függőre jó sok pénzért.

Lehet hogy a függetlenítés ártott neki, mert hallottam hogy sokan akik vagy maszekba csinálják házilag vagy baromi bénán hivatásos üzletekbe és azzal könnyen ellőnek vele mást.

Szerintem ezt vedd tanulópénznek.

2013. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!