Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit szóltok ehhez /ezekhez a...

Mit szóltok ehhez /ezekhez a Samsung S4 klón (ok) hoz?

Figyelt kérdés

[link]

NEkem egyedül akijelző szin mennyiség a fura.Elvileg az eredetiben 16 millió szin van(ezt mondta a párom,neki eredeti s4-e van) mig ebben 26. De lehet ezt csakl elirták.. De az Antutuja 30ezer,mig az S4-é kb 24ezer. Mit gondoltok,megéri vagy felejtős?

Másik: [link] antutu: http://www.youtube.com/watch?v=EW6cSBxV6rs


2013. júl. 5. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy probat lehet hogy meger, de tuti nem erosebb mint a normalis S4, a youtube videon pl. jatek kozben azt vettem eszre hogy neha hozza sem nyul a telefonhoz a jatek megis megy magatol. Fura.
2013. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az s4-ben van ilyen(elvileg a chineartsosban is) hogy szemmel irányitod a készüléket..
2013. júl. 5. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Az AnTuTu-t én nem tudom Te hol láttad 30.000-nek, az 13.000. Ez a valós.

2. Biztos, hogy 16 millió színű.

3. Nem tudja követni szerintem a szemmozgást. Azért ne felejtsük el, ez kínai.

4. Szerintem egy kicsit márkásabbat is nézhetnél, sok jó kínai telefon van már.

2013. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van videó róla ahol 30 az antutu.

A szin szerintem is elirás:) De ezt irtam is..

Szemmozgást még a samsungon se értem teljesen.

Pl a Feiteng milyen lehet? Amit linkeltem? Mert arról pl nagyon jókat irnak a mobilaréna forumán.

2013. júl. 5. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jókat írnak Mobilarénán akkor nem lehet rossz, ott hozzáértők írnak, itt Gyakorikérdéseken szerintem nem fogsz személyes tapasztalatot kapni ezekről a telefonokról.
2013. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 |Orfeusz| ***** válasza:

Ez nem egy rossz darab, de a leírásban sok svindli van. Az MTK MT6589 + SGX544 egy jó SoC, szépen futtat minden játékot, de az írt 1,6GHz helyett 1,2GHz-n üzemel. A fogyasztása kicsi, de a számítási teljesítménye azért bőven a Krait alatt van (az S4 Krait magokkal van). Az kijelzőre meg azt írja HD (az 720x1280-at jelent) utána meg azt is írja 1920x1080. NFC-t is ír bele, pedig tudtommal ez a SoC nem támogatja. A GG2 valójában DragonTrail, ez is karcálló csak ugye a kínai változat. És szerintem 2 helyett csak 1GB RAM van benne.


A második leírás korrektnek tűnik.


Igazából ezek bőven jó telefonok, ha jól meg vannak csinálva. De! Kínából azért nem biztos, hogy nem gyárihibás, rossz szoftveres vagy egyéb defektes telefont kapsz, ezért megbízható oldalon kell rendelni és csak PayPallal fizetni (kivéve AliExpressz, ott fizethetsz kártyával)

Itt egy fórum a kínai telefonokról: [link]

2013. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ebben a fórumban olvastam a Feitengről.Több embernek is van s dicsérik..
2013. júl. 8. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!