Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini S5570...

Samsung Galaxy Mini S5570 Root Probléma? Help!

Figyelt kérdés
Ma letöltöttem egy Universal ROOT-OT a készülékemre minden sikerült mert Rootolta de rátette nekem a ROOT ellenörző Alkalmazást ami azt a hibát írja ki hogy a telefon nincs rootolva mert hiba történt. Más ötlet hogy Rootolni tudjam a telefont?

2013. júl. 5. 14:28
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
Próbáld meg OneClickRoottal, asszem működik a minin.
2013. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen mert a telefonra feltett kettő olyan alkalmazást amit nem enged letörölni mert a rendszerbe telepítette rendszer alkalmazásként és csak rootolt felhasználó tudja letörölni.. A PC Kiest nem akarja feltelepíteni a gépem azt a hülye HotFixet próbálja vagy már 2-órája telepíteni de sehol semmi.. Lehet hogy gyenge hozzá a konfigom vagy nem tudom. A Telefont vissza tudnám esetleg állítani a gyári beállításokra hogy letörlődjenek a Universal Root által feltelepített alkalmazások?!!
2013. júl. 5. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!