Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Advance, mit kell...

Samsung Advance, mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Szedtem le játékokat,hátteret,és mindig frissíti őket,én meg nem akarom.Legtöbbször mobilnetről vagyok,és ne húzza nekem az adatforgalmat.Reklámok is frissülnek.Például ha rámegyek behoz egy weboldalt.Le lehet ezt valahogy tiltani,hogy ne legyenek ezek?Majd ha akarom én frissítek manuálisan.Ez már így nagyon idegtépő.

2013. júl. 5. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Play, beállítások, alkalmazások automatikus frissítése mellől kiveszed a pöttyöt. Vagy szintén play, és egy alkalmazásra rámész és ott lesz, hogy automatikus frissítés és onnan kiveszed a pipát.... Ingyenes programnál szinte mindig lesz reklám....
2013. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Play beállításoknál már kiszedtem,hogy ne frissítsen automatikusan.Igen,ez mind ingyenes alkalmazás,tehát a reklámok maradnak.Szuper.Remélem,ha nem megyek rá,akkor nem viszi az adatforgalmat?!
2013. júl. 5. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mész rá, akkor nem fog semmi forgalmat csinálni. Megkérdezhetem milyen netcdomagod van, hogy ennyire kell figyelni az adatforgalomra?
2013. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*netcsomag...
2013. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez egy díjcsomagba van belefoglalva.200Mb
2013. júl. 5. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ka értem.
2013. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ka?
2013. júl. 5. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
* ja....
2013. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!