Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Lenovo A800 vagy...

Szerintetek Lenovo A800 vagy Xperia U vagy pedig Huawei Y300 éri meg jobban?

Figyelt kérdés

A Lenovo-t kínából rendelve körülbelül 30 ezerben megállna, ha magyarországon veszem akkor 39 ezer.

Az Xperia U 39 ezer lenne GSMline-ról rendelve.

Az Y300 pedig 38 ezer a T-Mobilnál.


Hasonló képességű telefonokról van szó, de a kockázat a garancia és a távolság miatt nemtudom,hogy megéri-e.

GSMline-on új telefonokat forgalmaznak?

Vagy hogy lehet hogy a T-nél 62 ezer a kártyafüggő párja?



2013. júl. 5. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Húúú bakker :D Látom azért jól beleválasztottál. A Lenovo-t sztem a gari miatt nem érdemes. Tudtommal még nincs szervize itt, bár lehet h azóta változott. A Huawei nem rossz, bár szerintem még ennek a kínai gyártónak kell 1-2 év, mire teljesen kiforrnak a készülékei. A körömben elég sok panasz van rá, csak azért mondom.

A Sony a legkorrektebb, bár a szervize annak se a legtutibb... de legalább van :D + azért egy elég jó márkáról is van szó.

2013. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hehe, sajnos még nem jött be Európába a mobilokkal a Lenovo.

Notebookokban nagyon jó tapasztalataim vannak velük.


Miért választottam be nagyon ? :)

Te milyen készüléket ajánlanál hasonló árban?

2013. júl. 5. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!