Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s2-mön tevezek szoftvet...

Galaxy s2-mön tevezek szoftvet frissitést. Lenne néhány kérdésem. Mi változik, lehet-e úgy ahogy én szeretném? (többi lent)

Figyelt kérdés

4.0.4 android futt rajta most.Ami zavar az a merülése, nagyon néha játék közben lefagy de tényleg nagyon néha,meg ezt nem tudom hogy baj-e de most 48fokos a rekordja 52fok

Èrdemes-e ezt egyálltalán frisiteni?Ez melyik verzióra frissül?

Úgy szeretném a frissitést hogy a telefon beállitásainàl/névjegy/szoftver frissitést engedélyezem.pc netem nincs otthon.

500mb-os mobilinternetem van és ez elég-e?

Eddigi adataim(játékaim,programjaim,jelszavaim,szemèlyes fáljaim)elvesznek-e?

magyar marad a telefon nyelve?

Van valami kockázat az elképzelésemben?

Ha megéri frissiteni,mik a pozitiv és látható előnyei?Van negatív dolog a szofvtet frissités kor,utàn?

Most marha gyorsan merül(6-7órát bír,naponta töltöm,inkább netezek+játszok,ha csak netezek akkor 3perc allatt egy százalékot merül azaz 5óràt bír-ez katasztrófa),javulna ez?Azért ennyi a kérdés mert az apám megöl ,ha elrontom ezt a felsőkategoriás telót.

Csak hozzá értő,(vagy ugyan igy galaxy s2 tulajdonos aki frissitette 4.0.4ről magasabb verzióra),válaszát várom.

Válaszokat előre is köszönöm.



#Samsung Galaxy S2 #szoftvet frissités
2013. júl. 5. 22:28
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:

Mobilneten ne frissíts. Ha teheted Kiessel kellene megoldani (PC). Az hogy jött össze, hogy van egy S2-d 500MB mobilnettel de egy nyomorult gép nincs otthon? :D Valakihez (barát, családtag) vidd át akinek van gépe és megengedi, töltsd le a Kiest és frissítsd fel. Az csinál backupot is és nem ronthatja el. Az adataid nem vesznek el ha csinálsz backupot a Kiessel. A látható előnye a grafikai animációk folyamatossága lesz, mivel a 4.1 már tartalmazza a "Project Butter" eljárást. A merülést nem valószínű, hogy megoldja.


A wifis szoftverfrissítést egyszer próbáltam a húgom Altatel OT990-jén, ott nem sikerült, csak PC-s frissítő programmal lehetett megcsinálni. Lehet hogy a Samsungnál jobban megy, de a Kies a biztos.

2013. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mobilneten miért nem szabad frissiteni?

Hát,az a helyzet hogy nem nagyon tudom vinni a telót máshoz...

Ha valaha lesz ottnon netem a pc-n,akkor hogy kell frissiteni?(lépésről lépésre)

ja és mi az a Kies?:D

2013. júl. 6. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá, inkább ne is csináld..

Én se értek hozz, S2-m van nekem is, nagyon szeretném, de félek, hogy elrontom.

Amúgy a mobilnet lassú és nem biztonságos.

2013. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hàt igen inkább nem kockàztatok:-)
2013. júl. 7. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Én se merem. :\ :D

(3-mas voltam)

2013. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszaitokat.:-D

Asszem ez a téma már nem érdekel:-D

2013. júl. 8. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!