Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segíteni tudnátok?

Segíteni tudnátok?

Figyelt kérdés

Barátnőm a telefonzárammal játszott, addig, hogy a google fiókommal kell bejelentkezzek. Nos megtettem VOLNA, ha beengedne.

Ráírja, hogy hibás felh.név vagy jelszó.

Minden tökéletesen van beírva, ha gépen jelentkezek be, akkor semmi probléma, beenged. Valakinek valami tipp?

igen már kb 3x újraindítottam a telefont


/ZTE Grand X in típusú telefon/



2013. júl. 5. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha be volt kapcsolva rajta az USB debug, nagy eséllyel adb-n keresztül meg lehet kerülni. Másképp reset. Amúgy engedélyezve van rajta a net, vagy a WiFi?
2013. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, az eleje nekem kínai..

Nem volt bekapcsolva. Mindig lekapcsolom az adatforgalmat és a wifit is ha nem használom.. talán ez lenne? :|

2013. júl. 5. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos, az adb az Android svájci bicskája. PC segítségével kb bármit megcsinálhatsz vele. Ha nincs bekapcsolva a hibakeresés, akkor ez kilőve. Ha semmilyen internetelérés sincs bekapcsolva, akkor resetelni kell a telefont. Azért nem fogadja el a Google fiókod adataid, mert neten keresztül ellenőrizné.
2013. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a ZTE Blade 3 telefonomon (öcsém szórakozott vele) és nem engedett be. Utána lezártam csak simán ott felül, aztán utána már csak simán a PIN kódot kérte a telefonom.
2013. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!