Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvenni a huawei...

Érdemes megvenni a huawei ascend y300 mobiltelefont? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják jó telefon és megéri az árát.
2013. júl. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem venném meg, mert androidot csak felsőkategóriában éri meg venni
2013. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Verac ***** válasza:
100%

Ilyet használok már majdnem két hónapja. Igaz érződik rajta a 512MB ram de az én használatommal mellett nem nagyon tudtam még megakasztani(csak pár játék van rá telepítve, de alig játszom rajta, inkább csak telefonálás, SMS, böngészés YouTube, zenehallgatás, Twitter, Email, FB, dokumentum olvasás/szerkesztés és Google Drive). A kijelző szerintem egyszerűen gyönyörű(4 col IPS), és a telefon kifejezetten kellemes a fogása. Az akku ideje nagyon is nagyon jó, kb 2 napot tudtam általános használat mellett(egész nap Wifin van, folyamatos adat szinkronizálással, jó páróra böngészés dokumentum szerkesztés hír olvasás stb)kisajtolni belőle,de a mobilarena fórumában már sikerült valakinek 5-6 is igaz akkor csak telefonálásra szanálta. A kamerájával elég kellemes fotókat sikerült lőnöm pl. [link] vagy [link]

Az egyetlen amivel nem vagyok megelégedve az a hátlapi hangszórója, mivel az egy kicsikét halk, bár eddig még akárhányszor hívtak mindig meghalottan, bár néha eléggé zavaró hogy fülelnem kell hogy meghalljam hogy mikor hívnak.

A hardver nem a legerősebb de éppen elég, és azzal hogy a Huawei ilyen ár mellett meglépte a két magos porcit szerintem hatalmas pofont adott a "nagy" márkáknak(főleg a Samsungnak, aki Galaxy Fame féle borzalmakkal traktálja a vásárlóakt, majdnem 50k ért), keteken alsó kategóriában ennél a hardvernél szerény véleményem szerint nem szabad alább adni és nyugodt szívvel tudom ajánlani ezt a telefont. Remélem tudtam segíteni :)

2013. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Előző!mennyiért vetted a huawei y300 lehet énis olyat akarok,én kártyásan venném,na szóval az van hogy már mondták 37.000 47.000 akkor telenor oldalán 55.000 :P akkor most mennyibe is kerül?o.O
2013. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Verac ***** válasza:

Én anno ki tudtam használni egy akciót a t-mobilnál. Amikor először kezdték árulni volt egy webshop akció amikor 10% helyett 20%-os kedvezményt adtak, így csupán 32k-t fizettem érte :3 Bár akkor még 38k-értárulták.

Kártyásan jelenleg:

T-mobil->42k(webshopból rendelve 37k)

Telenor->50k(webshopból rendelve 47k)

Vodafone-nál nem forgalmazzák és sajnos függetlent nem nagyon lehet már találni mostanában, mivel készlet hiány van ebből a készülékből.

2013. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 oldpapa ***** válasza:
Én kb. másfél hónapja használom, nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem akad, nem fagy és tényleg szép a kijelzője, nem bántam meg, hogy emellett döntöttem. A Telenornál vettem előfizetéssel 24.000-ért. Letöltöttem néhány játékot, és alkalmazást, eddig hibátlanul működik. A hangszórója valóban lehetne erősebb, de vannak csengőhangok, (netről töltöttem le) melyek az átlagnál kicsit hangosabban szólnak, ilyet állítottam be.
2013. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszönöm az infót Verac! 50k telenornál,na mindegy biztos ezt veszem meg,nagyon sok jó véleményt olvastam róla:)
2013. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!