Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS 6 és iPhone 5 esetében...

IOS 6 és iPhone 5 esetében meg lehet-e oldani a zenék alábbi módon történő szinkronizálását?

Figyelt kérdés

Egy adott előadótól vagy albumról csak bizonyos dalokat szeretnék a telefonra tenni, nem pedig az egészet, de olyan lehetőség nincs (nem találtam) az iTunesban, hogy én választok ki minden számot, csak max. album szintig lehet szűkíteni. Ezzel mondjuk önmagában még nem lenne gond, nekem az is jó lenne, ha utólag tudnék kiválasztott dalokat törölni, de erre sem sikerült rájönnöm, sem a telefonon belül, sem PC-n az iTuneson belül. Utóbbinál annyi megvan, hogy kilistázza a dalokat, amik a telón vannak, de pl. nem tudom kivenni a pipát a nem kívánatosak elől, vagy ilyesmi. Meg lehet ezt valahogy oldani? Tudom, úgy mindenképpen, ha mondjuk csinálnék egy külön mappát, amibe csak azokat a számokat rakom, amiket át akarok tenni a telóra, de akkor azt a mappát is be kéne húznom iTunesba, de azt meg szeretném elkerülni, mert akkor adott dalok duplán lennének, és PC-s zenélésre is ezt használom. Tudom, pár kattintás és nem játssza le, míg nem módosítok, de elég kényes vagyok, szeretem, ha makulátlan rend van a fájljaim között. :)

Ja, és bocs, ha amúgy bagatell dolgot kérdezek, csak kezdő iOS-es vagyok, és totál máshogy van itt minden, mint a régi telómon, és mivel még nem tapasztaltam ki, inkább túlságosan is óvatos vagyok, nehogy összebarmoljak valamit. :)


2013. júl. 6. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Csinálj egy lejátszási listát a telefonon.

Én úgy szoktam ezt megoldani, hogy átmásolom a teljes albumot, a kiválasztott dalokat, beteszem egy listába, majd iTunes-ban törlöm a lemezt, de a lejátszási listában lévő dalok nem fognak törlődni!

2013. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dalokat egyszerűen csak ráhúzod a telóra, úgy mint az albumokat , csak a számot húzod.


Telefonról úgy törölsz egy dalt mondjuk egy albumból h jobbról balra húzod az újjad a számnál , ahogyan egy üzenetet is lehet törölni :)

2013. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 reptoid ***** válasza:

Lejátszási listát csinálj, de a számítógépen.

Nem is lesz duplán semmi, a zene fülös menüben pedig ott van az album, előadó melett a lejátszási listás rész is. Aztán azt szinkronizáld rá.

2013. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. júl. 6. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!