Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3-4 óra töltés normális...

3-4 óra töltés normális galaxy s3nál?

Figyelt kérdés

Elég lassan tölti fel az aksit. Az akkumulator Hd program is azt irja hogy 3 ora toltesi ido kell a feltolteshez, de nem sok ez egy kicsit?

Koszonom a valaszokat!


2013. júl. 6. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyári töltőd van?
2013. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen a gyarit hasznalom es eddig nem tapasztaltam hogy ilyen sokaig toltene.
2013. júl. 6. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, nekem is 3 óra de a konnektortól is függ mert az egyiken nekem 3 óra egy másikon meg 2 óra akár
2013. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen ezt kár én is észrevettem hogy minden konnektorban más csak már nem tudom h tényleg ez a baja vagy az alsó hibás.

Köszi a válaszod ha meg van vmi ötletet írj.

2013. júl. 6. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pl. új usb kábelt veszek a telefonhoz, mert tölt, bár nem nézem, hogy mennyi idő alatt, mert este töltöm. De ha akarok másolni a gépre fájlokat a telefonról, akkor 1-2perc után lecsatlakoztatja a telefont, de tölti tovább, másik kábellel működik. Nem tudom, hogy ennek lehet-e köze valamihez, de lehet hogy neked a töltőfejjel is lehet gondod. A 3 óra szerintem jó, kivéve, ha 2amperes töltő van hozzá.
2013. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hany amperes a tolto, de a gyarit hasznalom amit adtak hozza. De ezt a 3-4 oras toltest csak legutobbi 2 toltesnel csinalja. Mondjuk lehet az is kozre jatszik, hogy nem toltom surun, mert kibir 3-4 napot is nekem a telo.
2013. júl. 6. 20:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap feltettem toltore 16.45kor es meg este 9kor is csak 53%on volt az en toltommel. Utanna megprobaltam egy masik samsung toltovel ami jo hozza es azzal rendesen toltotte. De az en toltomet is probaltuk mar galaxy s3 minihez es azt normalisan toltotte, szoval most nem tudom hogy akkor az aksi hibas vagy a tolto.
2013. júl. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!