Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e kedve valakinek beszélge...

Van-e kedve valakinek beszélgetni a mobilokról? Ki milyen készüléket venne, vagy milyen készülék az álma?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekeltek a mobilok.Mikor a kezembe fogtam életem első mobilját,ami egy Ericsson 768-as volt,majd utána a T10-es követte,szóval már akkor is csodáltam a drágább vasakat.A mostani okostelók meg igazi csemegék.Sokszor az ember azt sem tudja melyiket is válassza közülük.Nektek mi a favorit?Mit használtok?Mit szeretnétek használni?
2013. júl. 6. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Motorola v valamennyi, az a nagy ronda, motorola timeport, sonye f500, k700, pár régebbi Nokia pl 3310, majd Nokia E51, C7, Lumia 800 ill 920. kb ezek voltak nekem, ill vannak is :D működnek, kivéve az f500 joy. Amire várok az az EOS. A symbianra, ill mostmár a wp re programozok.
2013. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah kihagytam az egyetlen droidot egy sgs2 t de az nincs már meg.
2013. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem sajna olcsóbb készülékeim voltak,ha jól emlékszem a következők: Ericsson 768 ,T10, R320, Siemens M35,ME45, Sony Ericsson T630,K550i,majd jött au első okoska az Alcatel One Touch 990 személyében,amit leváltott egy Nokia Lumia 610,ami máig a legjobb telóm volt mindent összevetve.Most vásárlás előtt állok és kicsit feljebb szeretnék lépni a kategóriában.Sokáig a 620 lett volna a 610 megfelelő utódja a számomra,de minél többet nézem,annál kevésbé tetszik,olyan,mintha egy gyerektelót tartanék a kezemben.A 720,ami sorban követné,minden szempontból bejövős,csak az meg még sajna nincs a szolgáltatómnál,így lehet vmilyen Droidos vasra fizetek be átmenetileg:) Pl az Alcatel Idol Ultrája nagyon szemrevaló és bejövős darab:)
2013. júl. 6. 22:23
 4/7 anonim válasza:
HTC One az álom, de hát kicsit drága..
2013. júl. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Érdekes,én is nézegettem a HTC-t,de vhogy nem jött be,pedig biztosan nagyon ott van amúgy.
2013. júl. 7. 08:18
 6/7 anonim ***** válasza:
SGS 4 az álmom ami már nem álom többé hanem valóság:D Én nem cicózok ilyen téren ha tetszik akkor hagy menjen.
2013. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát én sem cicóznék,csak sajna nincs rá keret:)


Amúgy valószínűleg bajba lennék,ha nem számítana a pénz,mert fogalmam sem lenne,hogy konkrétan melyiket is venném meg,mivel sok jó készülék van.Lehet több is lenne és tesztelgetném őket:)

2013. júl. 7. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!