Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-918 telefonomon...

Alcatel OT-918 telefonomon haverom elpróbálgatta a billentyűzár mintákat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Gondoltam magamban hogy semmi gond MIVEL tudom is a google fiók címét és jelszavát..Beírom és semmi..Nem fogadta el..Erre eszembe jutott hogy haverom fiókja is rajta van telómon...DE beírtam ugyan úgy és nem volt jó!PEDIG a böngészőben be tudtam lépni mind2-be!Most mi lehetne a teendőm hogy ne keljen újra rakni a telóm és ne vesszenek el az adatok? HELP!

2013. júl. 6. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem adatvesztés nélkül nem igazán lehet megoldani a dolgot.
2013. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azért nem volt fogadta el a jelszavad mert nincsen net a telodon. Azt meg leirom üzenetbe h mit tudsz vele csinálni h működjön. :)
2013. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Emily987654 válasza:
mondjátok el nekem is lécci hogy mit kell csinálni.... :)
2013. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!